Toyota būvēs akumulatoru rūpnīcu ASV

07-фев, 20;46 work 1450
Toyota plāno būvēt vēl vienu rūpnīcu akumulatoru ražošanai ASV. Ziemeļkarolīna tika izvēlēta kā tramplīns būvniecībai, kur ir pieejami visi nepieciešamie resursi, kā arī pieņemams nodokļu līmenis. Pats uzņēmums solās būt diezgan liels, jo tā celtniecībā jau ir ieguldīti aptuveni 1,3 miljardi dolāru.
Tajā pašā laikā ar akumulatoriem, kas tiks ražoti jaunajā rūpnīcā viena kalendārā gada laikā, vajadzētu pietikt 800 000 jaunu elektromobiļu. Protams, uzņēmums savu maksimālo jaudu nesasniegs uzreiz, bet tikai līdz 2026. gadam. Taču šī nav vienīgā šāda veida ražotne, ko uzņēmīgie japāņi plāno vai jau ir laiduši klajā Ziemeļamerikā.

Arī valsts iestādēm šāda uzņēmuma atvēršana radīs būtiskas priekšrocības. Pirmkārt, federālais budžets saņems ievērojamas nodokļu atlaides, otrkārt, kļūs pieejamas daudzas jaunas darba vietas ar diezgan augstām algām, un, treškārt, šāda rūpnīca piesaistīs papildu investīcijas un trešo pušu uzņēmējus.
Kopumā Toyota, tāpat kā vairākas citas Japānas kompānijas, turpina aktīvi attīstīt aizjūras tirgu un pārpludina to ar konkurētspējīgu elektrisko transportlīdzekļu piedāvājumu. To pašu var teikt par korejiešiem, kuri ASV elektromobiļu infrastruktūras attīstībā jau ir ieguldījuši vairākus miljardus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/