Izmēģiniet Toyota Land Cruiser 200 Executive SUV

18-янв, 10;32 admin 11 150

Jaudīgo un apjomīgo Toyota Land Cruiser 200 Executive SUV var dēvēt par ceļu un lauku ceļu karali. Automašīna ir burtiski izveidota bezceļu iekarošanai, un tam ir viss nepieciešamais aprīkojums. Turklāt jūs varat pārvietoties ārpus pilsētas, gar izciļņiem un gravām, ar tādu pašu komfortu kā pilsētas robežās dažu S klases salonā.

Zem mūsu viesa pārsega atrodas iespaidīgs 250 ZS V-8 dzinējs, kas nodrošina maksimālu apvidus spēju, apvienojumā ar pilnpiedziņas pilnpiedziņu. Turklāt mēs strādājām pie klīrensa, kas kļuva nedaudz augstāks nekā bāzes modelis, un mainījām arī piekari, kas daudz labāk tiek galā ar nelīdzeno reljefu.


Kas attiecas uz interjeru, tas joprojām ir komforta un mājīguma standarts. Lieli un mīksti sēdekļi, kas pārklāti ar ādu, vieta rokām un gurniem, ērta stūre, regulējams augstumā un sasniedzamībā, kā arī pilnībā pielāgojama klimata kontrole un jaudīga moderna multimediju sistēma.

Automašīna labi tiek galā ar bezceļa apstākļiem un atstāj tikai patīkamākos iespaidus. Modeli var ieteikt visiem lauku ceļojumu cienītājiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/