Izmēģiniet jauno Toyota Corolla

18-янв, 10;49 admin 11 100

Jaunākās paaudzes Toyota Corolla ātrgaitas sedans ir jaudīgs un stilīgs automobilis, kas tiek pirkts pārsteidzošā tempā pat pandēmijas laikā. Noteikti, ka modelis ir viens no uzņēmuma flagmaņiem, kā arī visvairāk atkārtots automobilis nozares vēsturē.

Atjauninātajam sedanam ir 1,6 un 1,8 litru benzīna dzinēju klāsts. Kas attiecas uz dīzeļdzinējiem, tie ir plānoti tikai tuvākajā nākotnē. Tagad mums ir jauna bremžu sistēma un mīkstāka adaptīvā balstiekārta ar minimālu virsbūves apgriešanos pagriežot.


Kas attiecas uz modeļa interjeru, tas arī ir būtiski mainījies. No tā nevajadzētu gaidīt lielu komfortu, jo automašīna ir novietota kā masveida un lēts modelis, taču tas tomēr nodrošina zināmu ērtības līmeni.


Vadītāja sēdeklis ir visērtākais un patīkamākais. Visām vadības ierīcēm ir pareiza atrašanās vietas pārbaude pēc laika, un tās izraisa tikai patīkamākās emocijas.

Arī dinamikā automašīna kļuva rotaļīgāka un atsaucīgāka. Salīdzinot ar iepriekšējo paaudzi, nepārprotami ir zināms progress, kas patiešām ir naudas vērts, kas tiek prasīts par atjauninātu automašīnu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/