Jaunais Toyota Aygo nokļūst uz konveijera

29-июн, 21;39 work 182
Jaunās paaudzes mazais šķērslūka Toyota Aygo beidzot nokļūst uz konveijera. Modelis ir sasniedzis mūsdienu kvalitātes standartus, kā arī saņēmis daudz jauku atjauninājumu, par kuriem mēs runāsim šo ziņu ietvaros.
Pirmkārt un pats galvenais, Toyota Aygo mainīja platformu uz TNGA GA-B “ratiņiem”, ar kuriem veiksmīgi darbojas tādi automašīnu brāļi kā Citroen C1 un Pegeout 107. Tajā pašā laikā nedaudz palielinājušies virsbūves izmēri un klīrenss. . Bet riteņi palika niecīgi ar 15 collu riteņiem.

Kas attiecas uz dzinēju līniju, tā tika papildināta ar vairākām daudzsološām iespējām vienlaikus. Mēs runājam par benzīna dzinējiem ar vidējo jaudu 80 ZS. Tajā pašā laikā paātrinājuma dinamika palika aptuveni tāda pati - 15,6 sekundes līdz lolotajam simtam ar maksimālo ātrumu 158 km / h.
Turklāt tika atjaunināts krusteniskās lūkas interjers, kas saņēma jaunu multimediju sistēmu, digitāli sakārtotu ar nepieciešamo fona apgaismojumu, kā arī jaunus priekšējās rindas sēdekļus. Kopumā automašīna izskatās ļoti reprezentabla, un tāpēc tā būs pieprasīta pircēju vidū. Eiropā modelim vajadzētu parādīties šī gada rudens sākumā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/