Izmēģinājuma brauciens Toyota Camry 2.5

18-янв, 10;31 admin 1974

Atjauninātais Toyota Camry 2.5, kas pēc pēdējās restilēšanas ir nedaudz pieaudzis, braukšanas laikā joprojām atstāj patīkamu iespaidu. Šī ir uzticama un kvalitatīva automašīna, kas aprīkota ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem un kurai vienlaikus ir maksimāls komforts un stilīgs dizains.

Modeļa izskats ir nedaudz mainījies. Tradicionāli mēs mainījām radiatora režģi, strādājām ar optiku un nedaudz koriģējām ķermeņa formu, padarot siluetu nedaudz spraigāku un racionalizētāku.


Bet tagad automašīna ir aprīkota ar 180 ZS motoru līniju, kas ievērojami papildina sedana veiklību trasē. Pielāgojamā piekare un pārveidotā bremžu sistēma arī veicina automašīnas vadāmību.


Kas ir vēl ievērojamāk, klīrenss tika palielināts, kā rezultātā aerodinamika pasliktinājās, bet automašīna palielināja krosa spējas. Šis lēmums tika pieņemts modificētās balstiekārtas dēļ, izmantojot jauna veida amortizatorus.

Salons ir arī plašs un ērts. Visas opcijas jau ir pieejamas standartā, ieskaitot modernu multimediju sistēmu ar vadītāja palīgiem un dažādas funkcijas, kas palīdz, braucot dažādos režīmos.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/