Japānas tirgū parādījās kvadricikls Toyota С+pod

04-дек, 23;47 work 1377
Toyota turpina pārsteigt savu vietējo tirgu ar dažādiem neparastiem transportlīdzekļu modeļiem. Pilnīgi iespējams klasificēt Toyota C + pod kā vienu no šiem modeļiem, kas dzimtās Japānas ielās parādīsies šī gada martā. Pilsētas elektriskā automašīna Japānai ir dārga, un tai ir arī vairākas citas priekšrocības.
Tomēr mēs sāksim savu pārskatīšanu ar tehniskajiem datiem. Modelis ir aprīkots ar vienu elektromotoru ar smieklīgu 12,5 ZS atdevi. un 56 ņūtonmetru griezes moments. Tomēr šāda veida transportlīdzekļiem šī jauda ir vairāk nekā pietiekama. Maksimālais kustības ātrums ir 60 kilometri stundā.

Runājot par akumulatoru, tas nevar lepoties ar ievērojamu tilpumu. Tā 9,06 kWh ir pietiekami 150 kilometriem WLTP ciklā, taču tas nav tik daudz, ņemot vērā, cik daudz šodien piedāvā pat visbudžetākie pilnvērtīgo elektromobiļu modeļi.
Šī inženierijas brīnuma priekšrocības ietver tā ekonomiju un videi draudzīgumu. Turklāt veiklā mazā mašīna viegli manevrē intensīvā satiksmē un viegli atrod visnepieejamākās stāvvietas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/