Toyota gatavo elektrisko sedanu

24-фев, 17;24 work 1475
Toyota gatavojas izlaist jaunu elektrisko sedanu, kuru vajadzētu ražot ar ķīniešu komponentiem. Šo soli diktē pašreizējā ekonomiskā vide, kad lielākā daļa pieejamo ražošanas jaudu atrodas Ķīnā. Lai kas tas arī būtu, un jaunais modelis solās iznākt 2022. gadā.
Automašīnai būs viens elektromotors ar paredzamo jaudu 100-130 kW, kā arī uzlādējams litija jonu akumulators, kas ar NEDC ciklu ļaus pieveikt no 400 līdz 600 kilometriem. Daži uzskata, ka par pamatu tiks ņemts ķīniešu BYD Qin Plus EV, taču pati Toyota šo informāciju nekomentēja.

Turklāt vēl nav skaidrības par akumulatoru, kas varētu tikt ražots pēc jauna principa. Ja jaunais sedans mērķē uz tirgus vidējās klases un premium segmentu, tas ir diezgan pamatoti, bet budžeta modeļa gadījumā mums, visticamāk, būs diezgan standarta litija jonu akumulators.
Jebkurā gadījumā paziņojumam par gaidāmo jaunumu vajadzētu notikt tuvāko pāris mēnešu laikā, jo automašīnas izlaišana sērijā ir paredzēta 2022. gada beigās. Gaidīsim jaunumus no Toyota, lai padalītos ar jums!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/