Kā izvēlēties pareizās vasaras riepas

12-янв, 20;02 work 1101
Kvalitatīvajām vasaras riepām jānodrošina laba vadāmība, stabilitāte uz ceļa, komforts braucot lielā ātrumā un spēja paredzēt situācijas uz ceļa neatkarīgi no laikapstākļiem.

Bet kā pareizi izvēlēties šādu gumiju? Galvenās īpašības Labas vasaras riepas nezaudē savas īpašības pat visaugstākajā temperatūrā, kas ir īpaši svarīgi reģionos ar karstām vasarām. Ja jūtat vasaras riepas, tās būs cietas, atšķirībā no ziemas riepām, kas ir daudz mīkstākas, kas nepieciešams ekspluatācijas apstākļiem. Tāpēc vasaras riepas nevar izmantot ziemā. Labām vasaras riepām ir jāuzrāda izcila veiktspēja ne tikai uz asfalta un grants, bet arī uz slapja ceļa.

Tas ir viens no svarīgākajiem rādītājiem, izvēloties. Gadās, ka uz sausa ceļa gumija pilnībā apmierina vajadzības un uz slapja uzvedas pavisam neprognozējami. Pirms iegādāties konkrētu modeli, noteikti jautājiet par tā veiktspēju uz slapja ceļa. Ļoti laba izvēle būs arī vissezonas Cooper Discovery riepas, kas sevi jau ir pierādījušas daudzās pasaules valstīs.. Kopumā vasaras lietošanai paredzētajām automašīnu riepām ir ļoti daudz dažādu parametru, tāpēc svarīgākais, lai a. autobraucējam ir jāatrod vislabākā veiktspējas un cenas kombinācija. Kā izvēlēties protektoru Vasaras riepu protektoram var būt atšķirīgs raksts. Virziena protektors ir lieliski piemērots grožu vadīšanai. Šajās riepās parasti tiek izmantoti ķīļveida protektora bloki. Bet, izmantojot šādu gumiju, ir svarīgi to pareizi uzstādīt bultiņas norādītajā virzienā. Visizplatītākais klasiskais variants ir simetrisks raksts, šādas riepas var uzstādīt jebkurā virzienā, kas ievērojami atvieglo rezerves riepas lietošanu. Šīs riepas ir piemērotas klusai braukšanai ar nelielu ātrumu. Bet ar augstu dinamiku tie nenodrošina nepieciešamo vadības kvalitāti un nepietiekami labi notur ceļu lielā ātrumā. Asimetriskais protektora raksts ir lieliski piemērots tiem, kam patīk ātri braukt gan pa sausu, gan slapju asfaltu. Ūdens tiek novadīts caur speciālām gareniskām rievām, kas nodrošina labu ūdens izvadīšanu no riteņa apakšas....http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/