Izmēģiniet automašīnu Toyota RAV4 Exclusive

18-янв, 10;33 admin 1374

Lieki piebilst, ka lētais kompaktais Toyota RAV4 Exclusive krosovers izskatās kā īsta dāvana pārvietošanās pa pilsētu. Pateicoties daudzajām mūsdienīgajām funkcijām un ērtībām, mašīna lieliski veic savu darbu, ļaujot ar lielu komfortu nogādāt ģimeni un draugus uz vēlamo galamērķi.

Ekskluzīvajā komplektā komforts ir kļuvis vēl lielāks, un tas sastāv no ērtākiem sēdekļiem un papildu iespējām. Īpaši laba ir adaptīvā klimata kontrole, kas turpina darboties arī pēc gaisa kondicioniera izslēgšanas. Sistēma turpina automātiski novirzīt gaisa plūsmu pasažieru salonā, saglabājot optimālo iestatīto temperatūru.


Kas attiecas uz motoru līniju, viss ir palicis nemainīgs. Pieejami gan benzīna, gan dīzeļdzinēji, kurus var savienot pārī ar manuālo un automātisko pārnesumkārbu.

Automašīnā ir daudz braukšanas režīmu, kas tiek aktivizēti un konfigurēti, izmantojot multivides sistēmas paneļa skārienekrānu. Starp citu, tas ir kļuvis nedaudz funkcionālāks un ļauj pielāgot visas automašīnu sistēmas atbilstoši savām vajadzībām. Kopumā ekskluzīvā versija atstāj tikai patīkamākās emocijas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/