Izmēģiniet Toyota LC150 Prado aprīkoto versiju

18-янв, 10;30 admin 1369

Toyota Prado ir viens no nozīmīgākajiem japāņu koncerna flagmaņiem, kas irpiedzīvojis daudzus pārveidojumus un vairākas paaudžu maiņas. Mūsu šodienas viesis - luksusa aprīkojuma Toyota LC150 Prado ir uzticams un kvalitatīvs auto, kas lieliski tiek galā gan ar braukšanu pa šoseju, gan bezceļa apstākļos.

Automašīnai ir augstāks klīrenss un masīvi riteņi, kas nodrošina lielāku apvidus spēju apvidus apstākļos. Turklāt japāņi ir ievērojami uzlabojuši piekares un braukšanas režīmus, kā rezultātā automašīna labi tiek galā ar bedrēm, slīdkalniņiem un pat mazām gravām.


Mainījies arī automašīnas izskats. Nē, kopumā tam ir vienāds atpazīstams siluets un stils, taču jaunais radiatora režģis, virsbūves komplekts un stilīgie LED priekšējie lukturi noteikti darīja labu Toyota LC150 Prado.


Salonā viss ir arī plašs un ērts. Jaunajai multimediju sistēmai ir vairāk iespēju un iespēju, kuras tagad ir pilnībā vadāmas no modeļa skārienekrāna. Turklāt japāņi rūpējās par drošību, ieviešot vadītāja palīgus un sadursmes sensorus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/