Toyota krosoveri

18-янв, 10;18 admin 1395

Lai ko varētu teikt, Toyota krosoveri ir līderi pārdošanas topos daudzās pasaules valstīs to augstās kvalitātes, uzticamības un komforta dēļ. Tikai daži cilvēki zina, ka šī Āzijas kompānija bija viena no pirmajām, kas uzsāka šāda veida virsbūves automašīnu ražošanu, un, protams, guva milzīgu peļņu no šī notikuma!

Kopumā Toyota krosoveru līnijā ietilpst vairāki dažādu formu faktoru zīmoli. Pirmkārt, izceļas kompaktais Matrix un RAV4. Pēdējais pēc vairākām pārveidotām un secīgām paaudzēm joprojām ir labi pārdodams daudzās Eiropas valstīs.


No vidēja izmēra modeļiem izceļas Venza un Kluger / Highlander, kas arī ir ļoti pieprasīti šī ražotāja fanu vidū. Konkrēti, Klugers tirgū parādījās salīdzinoši nesen, bet Indijā, Korejā un Austrālijā jau ir ieguvis daudz līdzjūtības.

Kas attiecas uz pilna izmēra krosoveriem, slavenais Land Cruiser ir bijis un joprojām ir neapstrīdams sabiedrības favorīts. Automašīna ir piedzīvojusi milzīgu skaitu modifikāciju un izmaiņu, taču tās galvenās iezīmes vienmēr ir palikušas nemainīgas. Un tas ir augstas kvalitātes un nepārspējams interjera komforts!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/