Lexus zīmola vēsture

18-янв, 10;13 admin 11 049

Toyota ražo augstākās klases Lexus transportlīdzekļus kopš 1983. gada. Tieši tad radās nepieciešamība izveidot luksusa klases automašīnu marku, kas veiksmīgi konkurētu ar BMW un Mercedes Benz augstākās klases sedanu klasē. Un pēc visiem šiem gadiem mēs varam secināt, ka Lexus automašīnas ir guvušas panākumus pilnībā!

Pirmais jaunā zīmola modelis, proti, Lexus LS 400, tirgū parādījās 1985. gadā. Automašīna bija aprīkota ar diezgan jaudīgu V8 motoru, kā arī ērtu salonu ar daudzām iespējām.


Jau 90. gadu sākumā Toyota sāka aktīvi reklamēt savu zīmolu rietumos, agresīvai reklāmai izmantojot automašīnu žurnālus un plašsaziņas līdzekļus. Jāatzīmē, ka rietumu iedzīvotāji nelabprāt mainījās no pazīstamām vietējām automašīnām uz kvalitatīvām, taču mazpazīstamām Lexus automašīnām.

Par laimi, Toyota PR nodaļas cenu politika un kompetents mārketings darīja savu darbu, un pamazām zīmols sāka uzņemt apgriezienus. Līdz 90. gadu beigām Lexus automašīnu pārdošanas apjoms pārsniedza vairākus simtus tūkstošus modeļu, un kopš tā laika šī josla tikai nepārtraukti aug, priecējot augstas kvalitātes sedanu cienītājus ar jauniem sasniegumiem!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/