Izmēģiniet Toyota Mirai ar ūdeņradi

18-янв, 10;33 admin 1426

Mūsu viesis šodien ir diezgan neparasts, ceļojot pa ūdeņraža degvielas šūnām. Toyota Mirai ir šī virziena sērijveida automašīna, un tā tiek prezentēta tikai Japānas tirgū. Tomēr mēs varējām veikt testus un iepazīties ar šo jauno produktu, kas daļēji izskatās kā nākotnes auto.

Šī transportlīdzekļa sirds ir elektriskais ģenerators, kas ķīmiski reaģē ar skābekli un ūdeņradi, lai radītu elektrību un ūdens tvaikus. Tālāk enerģija nonāk elektromotoros, kas iedarbina šo modeli.


Protams, izņemot enerģijas pārveidošanas sistēmu, Toyota Mirai var saukt par to pašu elektrisko automašīnu, kurai vienlaikus ir diezgan liela jauda - 135 ZS.


Salons ir paredzams ērts, ar savu dizainu un interesantām funkcijām. Tas nedaudz atgādina jaunākās paaudzes Prius salonu, tomēr tas ir dārgāks un futūristisks. Centrālā vieta interjerā, protams, tiek piešķirta multivides panelim, no kura jūs varat kontrolēt automašīnas funkcijas.

Modelis izskatās diezgan interesants un daudzsološs, un mēs ceram, ka nākotnē tas radīs ne mazāk sensāciju nekā hibrīdspēkstaciju parādīšanās.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/