Izmēģiniet automašīnu Toyota Land Cruiser 200 Krievijas taigā

18-янв, 10;34 admin 1373

Ērtais SUV Toyota Land Cruiser 200 nesen saņēma atjauninājumu, kuru mēs nolēmām izmēģināt skarbajā Krievijas ziemā. Automašīnai ir iespaidīgs 260 ZS dzinējs. un modificēta balstiekārta, tāpēc ar visiem testiem tiku galā bez problēmām un sūdzībām.

Toyota Land Cruiser 200 braukšanas īpašības noteikti ir uzlabojušās. Turklāt tas attiecas gan uz ruļļu novēršanu ātros pagriezienos uz šosejas, gan nelīdzena reljefa pārvarēšanu, kuru automašīna brauc droši un graciozi.


Arī modeļa interjerā ir notikušas dažas izmaiņas. Tas jo īpaši attiecas uz jauniem ādas sēdekļiem, uzlabotu klimata kontroli un multimediju sistēmu, kas tagad atbalsta vairāk iespēju un braukšanas režīmus.


Turklāt nedaudz palielinājies gāzes tvertnes tilpums, kas tagad ir 45 litri. 1200 kilometru nobraukumam pietiek ar pilnu degvielas uzpildīšanu, kas veicina arī tālsatiksmes braucienus.

Kopumā Toyota burvjiem atkal izdevās pārsteigt klientus ar viņu uzmanību detaļām un daudzām mazām, bet patīkamām inovācijām, kuras jūs uzreiz nepamanāt, bet bez tām nevarat dzīvot!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/