Izmēģiniet Toyota Hilux pikapu

18-янв, 10;35 admin 1425

Starp Toyota pikapu līniju Hilux modelis, šķiet, ir īsts neapstrādāts dimants, kura potenciāls netiek atklāts pirmo reizi. Šī automašīna ir lieliski piemērota lauku apvidiem, taču tā jūtas pārliecināta arī skarbajos bezceļa apstākļos, jo tai ir daudz priekšrocību, tostarp pilnpiedziņa un adaptīvā balstiekārta.

Pikaps nav īpaši jaudīgs, bet ar lielu griezes momentu, un tā vidējais ātrums ir aptuveni 170 ZS. Šajā gadījumā jūs varat izvēlēties vai nu klasisko mehāniku, vai arī robotizētu septiņu joslu automātisko mašīnu, kas arī labi darbojas.


Pikapa bagāžas nodalījums ir pietiekami plašs, lai tajā varētu ērti pārvadāt celtniecības materiālus, dārzeņus un liela izmēra instrumentus. Tajā pašā laikā modeļa nestspēja ir pusotra tonna, kas ir pietiekami pat lielākajām kravām.

Pasažieru salonā vadītājs sagaida nepārspējamu komfortu un mājīgumu, kaut arī aizmugurējā sēdekļu rinda ir nedaudz skarba un šaura. Bet vadītāja sēdeklis ir izgatavots pēc labākajām Toyota tradīcijām, ieskaitot ērtas vadības ierīces un modernu skārienekrāna multivides sistēmas paneli.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/