Toyota Avalon Hybrid Nightshade būs pēdējā sērijā

03-апр, 21;26 work 1462
Labu automašīnu Toyota Avalon var raksturot kā vidējas klases sedanu, kas tika ražots Ziemeļamerikas tirgū un uzrādīja labus pārdošanas apjomus jau pašā sākumā. Tomēr pašreizējā situācijā benzīna modeļi zaudē savu pievilcību autobraucēju acīs, tāpēc lielo uzņēmumu, piemēram, japāņu Toyota, uzpūstie klāsti noteikti samazināsies un piedzīvos pārmaiņas.
Lai kaut kā pagarinātu viņu pēcnācēju mūžu, uzņēmums nolēma izdot hibrīda versiju ar nosaukumu Toyota Avalon Hybrid Nightshade. Vienlaikus tiek ziņots, ka šī automašīna būs pēdējā modeļa vēsturē, pēc kuras tā dosies pensijā. Jaunums gaidāms līdz šī gada vidum.

Benzīna dzinēja (178 ZS, 221 N•m) un divu elektromotoru kopējai jaudai jābūt iespaidīgai 305 ZS, 362 N•m. Šajā gadījumā automašīna jāvada, izmantojot astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Turklāt būs pieejams braukšanas režīms bez iekšdedzes dzinēja iedarbināšanas, taču šajā gadījumā noskrējiena pietiks vien pieticīgiem 56 kilometriem.
Protams, ir skumji, ka sedans, kas faktiski pastāv kopš 1994. gada, galu galā pāries pensijā. Tomēr ko darīt. Lai progress turpinātos, vecajam un nebūtiskajam noteikti jādod vieta jaunajam un modernajam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/