Furgona Toyota Alphard izmēģinājuma brauciens

18-янв, 10;38 admin 1389

Starp Toyota furgoniem Alphard modelis nepārprotami nav vispāratzīts favorīts, lai gan pats furgons ir izgatavots diezgan kvalitatīvi. Varbūt tas viss ir saistīts ar automašīnas dīvaino izskatu, kas Rietumu valstīs, nepārspīlējot, tiek uzskatīts par pretrunīgu un dažreiz atklāti sakot biedējošu. Jebkurā gadījumā mūsu šodienas viesis būs Toyota Alphard.

Mikroautobusam ir diezgan plaša un ērta kabīne, kas var uzņemt sešus pasažierus, ieskaitot vadītāju. Automašīnu sēdekļi ir ļoti mīksti un ērti, jo tiem ir iebūvēta apkure un plašas regulēšanas iespējas.


Arī vadītāja sēdeklis ir izstrādāts, pievēršot lielu uzmanību detaļām. Stūres un paneļa ērta atrašanās vieta nav apmierinoša, tāpat kā akseleratora rokturis, kuru šeit attēlo cieta poga ar ērtu sviru.


Automašīnas spēja apvidū nav slikta, lai gan bezceļa apstākļos tā atstāj daudz ko vēlamu. Kopumā šis modelis ir paredzēts piepilsētas braucieniem un gariem kruīziem pa šoseju, tāpēc no tā noteikti nevajadzētu gaidīt bezceļa režīmus.

Vissvarīgākais ir tas, ka šī furgona cena ir tikai 25 000 USD, kas ir diezgan labi. Šī iemesla dēļ Toyota Alphard noteikti ir fanu pulks.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/