Izmēģiniet braucienu ar jaunākās paaudzes Toyota Prius

18-янв, 10;37 admin 11 100

Savulaik Toyota Prius radīja slampu pasaules autobraucēju aprindās, jo tas kļuva par pirmo sērijveida automašīnu ar hibrīda spēkstaciju. Mūsu šodienas palāta ir loģisks šīs sērijas turpinājums. Jaunās paaudzes Prius ir kļuvis daudz ērtāks, ērtāks un funkcionālāks.

Sāksim ar automašīnas ārpusi, kas atstās iespaidu uz ceļa. Viņa ir, maigi izsakoties, nestandarta, piemēram, pati automašīna. Tajā pašā laikā ir daudz autovadītāju, kuriem viņu izskats var nemaz nepatikt. Lai gan taisnības labad jāsaka, ka ir tādi, kas vienkārši iemīlējuši šo sarežģīto dizainu.


Salons ir kļuvis daudz ērtāks un futūristiskāks. Multivides panelis joprojām parāda automašīnas enerģijas shēmu, kā arī ļauj precizēt braukšanas režīmus un citus parametrus.


Patiešām patīkami ir lielāka akumulatora klātbūtne, ko var uzlādēt no tīkla. Kopumā jauno Prius var izmantot kā elektromobili, tomēr tā nobraukums WLTP ciklā būs tikai 42 kilometri.

Salīdzinot ar citiem hibrīdiem, Prius izskatās un jūtas nedaudz dīvaini. Tomēr tā izmaksas un plašā pieejamība vairāk nekā kompensē visus šīs automašīnas trūkumus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/